הצג רשימת כתבות מלאה

צימרים עם בריכה השוואת מחירים  22/11/2012

צימרים עם בריכה השוואת מחירים

 
כידוע לכולנו ישנם צימרים שונים, כל צימר מכיל משהו אחר ומציע פינוקים מגוונים, סגנונות נופש אחרים ובהתאם לכך- מחירים משתנים. לפי שאנחנו בוחרים צימר כדאי שנשב ונעשה השוואת מחירים מסודרת, נבדוק את סדר העדיפויות שלנו ונבחר את הצימר המתאים לנו ביותר- הן מבחינת ההיצע שלו והן מבחינת המחיר.
 

מה יש להשוות בצימרים?

 
צימרים שונים מציעים דברים שונים- הסגנון בו הצימר בנוי, הבריכה שיש בצימר, הפינוקים שמחלקים לנו בצימר, המקום והגודל של הצימר. כל פרמטר שאנחנו מוסיפים יעלה את המחיר ולא בהכרח אנחנו חייבים אותו בנופש שלנו. לפעמים משהו שחשבנו שיהיה לנו טוב לא בהכרח נשאר כטוב ביותר לעומת דבר אחר לדוגמא- אם רצינו לצאת לצימר גדול ויוקרתי שלא מציע ארוחת בוקר אולי נעדיף לאחר בירור לצאת לצימר קטן יותר אך איכותי שכן מגיש ארוחת בוקר וכך נחסוך את הכסף שבהזמנת ארוחת בוקר במיוחד. עוד דוגמא היא לגביי הבריכה- החל מגודל הבריכה ועד לטמפרטורה שלה והאם היא מחוממת או לא. יכול להיות שראינו צימר שמאוד מצא חן בעניינו בגלל שיש לו בריכה גדולה במיוחד אבל בעלי הצימר העלו את המחיר בגלל גודלה של הבריכה ובנוסף הבריכה היא לא פרטית ואישית רק לצימר שלנו אלא משותפת לכל המתארחים במתחם הצימרים ולכן אולי נעדיף לנפוש בצימר אחר עם בריכה קטנה יותר במיוחד אם אנחנו בנופש זוגי ובכלל לא זקוקים לבריכה גדולה וגם הבריכה תהיה אישית ופרטית. בנוגע לטמפרטורה- אם החלטנו שלא משנה מה, אנחנו דורשים בחורף בריכה מחוממת! וכמובן שהמחיר יהיה גבוהה יותר אולי נעדיף לבחור מקום בו הבריכה אינה מחוממת ומקורה אך יש לו ג'קוזי ספא זרמים יוקרתי והמחיר נמוך יותר מהמחיר של הצימר עם הבריכה המחוממת. תמיד עדיף לדעת מה אנחנו מעדיפים וגם אחרי שהחלטנו על ההעדפה שלנו כדאי לשבת ולהשוות מחירים לצד מה טוב לנו ומה אנחנו צריכים באמת.

לסיכום

 
תמיד נוכל לבזבז כסף על נופש ולהגיד "חיים רק פעם אחת", אבל ברגע שהנופש נגמר וכל אחד חוזר לביתו אם נעשה חישוב קל נבין שאולי מיהרנו יותר מידי ונחפזנו לשלם יותר כסף במקום להשקיע טיפונת מאמץ ולחפש טוב יותר את הצימר שהיה יכול להתאים לנו בדיוק. אל תמהרו למצוא צימר, שבו וקראו, הכירו ולימדו את סוגי הצימרים ואת מה שהם מציעים... חופשה מהנה!!!
הצג רשימת כתבות מלאה
aaaa