הצג רשימת כתבות מלאה

צימרים עם בריכה לפורים  19/12/2012

צימרים עם בריכה לפורים

 
היום שום דבר לא יהיה מספיק טוב בשבילנו תמיד נרצה יותר, תמיד נגיד שיש טוב יותר אבל מה תגידו על נופש בצימרים עם בריכה לכל המשפחה והחברים? אי אפשר להגיד שכל אחד עושה מסיבת פורים עם בריכה...
 
צימרים חדרים לפי שעה עם בריכה לנשף פורים
 
איך תדעו מי התחפש לקוף עם מסכה ענקית אם לא תגרמו לו להוריד את התחפושת, להחליף לבגד ים ולקפוץ לבריכה?!
היום כל אחד מכין תחפושת מקורית, תחפושת שנונה ומצחיקה שתביע את דעתו וכמובן שרוב הפעמים יש לנו מלא רעיונות לתחפושת אך אין אפשרות ליישם אותם מהסיבה הפשוטה שאין לנו לאן ללכת מחופשים!
סיימנו את הלימודים, עברנו את הצבא, לפאבים מישהו עושה טובה אם הוא התחפש והמועדונים מפוצצים!
הפתרון הוא להזמין את כולם לחגוג איתכם בנשף פורים משלכם בצימרים עם בריכה! תזמינו את כולם לצימר שבחרתם ובקשו מהם להתלבש בהתאם- מחופשים.
תוכלו לשמוע מוזיקה טובה, לאכול מאכלים שהכנתם מבעוד מועד או אפילו להדליק את ערכת הברביקיו שיש בחצר הצימר, תוכלו לשיר לצד מערכת הקריוקי וליהנות על שפת הבריכה.
 

בריכת שחייה בצימרים עם בריכה לפורים

 
פורים בדרך כלל חל בחודש מרץ ואפשר להגיד שעדיין חורפי וקר.
בריכה נשמעת עכשיו פחות רלוונטית אז מה דעתכם לצאת לצימר בו יש בריכה מחוממת ומקורה?
צימרים עם בריכה מחוממת ומקורה ללא ספק בעלת משמעות רבה בעונת החורף, במתחם הבריכה הסגור תוכלו לערוך את נשף הפורים שלכם, לאכול ברחבת הבריכה וגם לקפוץ אל הבריכה- המים חמים ונעימים ותוכלו ליהנות מהבריכה גם בעונה הקרה.
בצימרים בהם אין בריכה מחוממת תוכלו ליהנות מהג'קוזי ספא הגדול שבמתחם החיצוני, ג'קוזי ספא זרמים הינו ג'קוזי גדול ורחב ידיים המסוגל להכיל מספר רב של רוחצים ואם הגעתם לצימר יוקרתי במיוחד יכול להיות שגם תהיה לכם בריכה זרמים ענקית!
 
צימרים עם בריכה לפורים הם ללא ספק המתחם הכי חם שיש היום לחג המיוחד הזה.
תזמינו את כל מי שחשוב לכם ואת כל מי שיקר לכם, תמציאו את התחפושת הכי טובה ומוצלחת ותתחילו לחגוג במתחם הבריכה עם כולם!
הצג רשימת כתבות מלאה
aaaa